• Informacje na temat:

  pfeiffer

Artykuły na temat: pfeiffer
 • Lawrence, Aronofsky, Bardem i Pfeiffer w Wenecji

  Podczas 74. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego odbył się oficjalny pokaz filmu „Mother!". Twórcy obrazu wzięli także udział w konferencji prasowej, na którą przypłynęli łodzią. Pojawili się m.in. Jennifer Lawerence, Darren Aronofsky, Javier Bardem i Michelle Pfeiffer.

 • 5 rzeczy, których nie wiesz o Michelle Pfeiffer

  Nie ma chyba osoby, która nie zachwycałaby się Michelle Pfeiffer. Gwiazda kusiła widzów jako Kobieta-Kot, bawiła w „Grease 2” i zachwycała w „Człowieku z blizną” u boku Ala Pacino. Mało kto jednak wie, że w życiu nie było jej zbyt łatwo. Już jako 14-latka pracowała w supermarkecie, by finansowo wspomóc rodzinę. Czy wiecie, że należała do sekty bretarian i odrzuciła role, które sprawiły, że Sharon...

 • De Niro, Pfeiffer i Lee Jones w komedii Bessona i Scorsese

  Do kin wchodzi dziś komedia "Porachunki", którą wyreżyserował Luc Besson, a wyprodukował Martin Scorsese. Pojawia się w niej m.in. Robert De Niro jako były boss niebezpiecznej ferajny i Michelle Pfeiffer w roli kobiety poślubionej mafii. Oboje zostają świadkami koronnymi i w ramach programu ochrony przenoszą się na północ Francji. Pomimo wszelkich wysiłków agenta Stansfielda, którego gra Tommy...

 • Niemcy: Władze miasta odwołały wizytę ministra sprawiedliwości Turcji

  Władze Gaggenau w Badenii-Wirtembergii nie zezwoliły na zaplanowany na czwartek wiec w ich mieście z udziałem ministra sprawiedliwości Turcji Bekira Bozdaga. Burmistrz Michael Pfeiffer uzasadnił odmowną decyzję względami bezpieczeństwa.

 • Nie będzie prawa łaski dla Snowdena

  Biały Dom i liderzy komisji ds. wywiadu w amerykańskim Kongresie odrzucili prośbę byłego pracownika Agencji Bezpieczeństwa Narodowego (NSA) Edwarda Snowdena o złagodzenie kary. "Pan Snowden złamał prawo Stanów Zjednoczonych. Powinien wrócić do USA i ponieść konsekwencje” - oświadczył w niedzielę doradca Białego Domu Dan Pfeiffer.

 • Kościół zrywa współpracę z kryminologiem badającym pedofilię

  Niemiecki Kościół katolicki ogłosił, że zrywa współpracę z szefem Instytutu Badawczego Kryminologii w Dolnej Saksonii. Do rozbieżności doszło na tle warunków niezależności prowadzonych badań. Christian Pfeiffer zajmował się przypadkami pedofilii wśród księży od 2011 roku.

 • Naukowcy: Łuskowce mogły być pośrednimi nosicielami koronawirusa

  .... Wykładowca medycyny weterynaryjnej z Uniwersytetu Miejskiego w Hongkongu (CUHK) Dirk Pfeiffer przestrzegł jednak, że przeprowadzone w Chinach badania są jeszcze dalekie od udowodnienia, że wirus przeniósł...

 • Bo małe jest piękne!

  Wernisaż wystawy odbędzie się 21 lutego (sobota) o godz. 17. Na ekspozycję zaprasza Centrum Kultury i Turystyki oraz Stowarzyszenie Twórcze Zimna Woda Tadeusz Pfeiffer. ms Informacja pochodzi z oficjalnej strony UM Mrągowo.

 • Koronawirus. Fala oburzenia w Niemczech po apelu konserwatywnych biskupów. "Teorie spiskowe"

  ... Pfeiffer, skomentował na Facebooku, że "każdy, kto podpisał ten apel, sam się zdemaskował. To szokujące, co głoszone jest tam w imieniu Kościoła i chrześcijaństwa - teorie spiskowe bez faktów i dowodów...

 • Robert Altman, Jamie Fox, Michelle Pfeiffer i Matt Damon – nazwiska m.in. tych gwiazd znajdą się w najbliższym czasie na słynnej Alei Gwiazd w Hollywood. Listę właścicieli nowych tablic ogłosił właściciel „Walk of Fame”, Johny Grant.

Zdjęcia na temat: pfeiffer
 • Michelle Pfeiffer
Wideo na temat: pfeiffer
Dyskusje na temat: pfeiffer