• Informacje na temat:

  walter

Artykuły na temat: walter
 • Skoki narciarskie: Wiadomo, kto zastąpi Waltera Hofera

  Międzynarodowa Federacja Narciarska poinformowała, że po sezonie 2019/20 Włoch Sandro Pertile zastąpi Austriak Waltera Hofera na stanowisku dyrektora Pucharu Świata w skokach narciarskich mężczyzn. 64-letni Hofer pracuje na tym stanowisku od 1992 roku.

 • Zabójstwo polityka CDU. Ciało Waltera Luebcke znaleziono w ogrodzie

  ...​Polityk niemieckiej partii rządzącej CDU oraz szef rady miasta Kassel Walter Luebcke został zastrzelony. Jego ciało znaleziono w ogrodzie w ostatnią niedzielę.

 • Zabójstwo polityka CDU. Ciało Waltera Luebcke znaleziono w ogrodzie

  ...​Polityk niemieckiej partii rządzącej CDU, szef rady miasta Kassel Walter Luebcke został zastrzelony. Jego ciało znaleziono w ogrodzie w ostatnią niedzielę - podaje RMF24.

 • Skoki narciarskie: Walter Hofer zapowiada odejście ze stanowiska

  Walter Hofer - dyrektor Pucharu Świata w skokach oświadczył, że po sezonie 2019/20 przestanie pełnić tę funkcję. "Jeszcze dwie zimy i koniec" - zapowiedział 63-letni Austriak w wywiadzie opublikowanym na stronie internetowej Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS).

 • Frank-Walter Steinmeier nowym prezydentem Niemiec

  Niemieckie Zgromadzenie Federalne wybrało Franka-Waltera Steinmeiera na nowego prezydenta Niemiec. Byłego ministra spraw zagranicznych poparło w głosowaniu 931 z 1253 obecnych elektorów. 61-letni socjaldemokrata jest dwunastym prezydentem RFN.

 • Frank-Walter Steinmeier w Warszawie: II wojna światowa była niemiecką zbrodnią

  II wojna światowa była niemiecką zbrodnią. Przed 80 laty moja ojczyzna, Niemcy, napadła na swoich sąsiadów. To byli moi rodacy - mówił w przejmującym wystąpieniu na Placu Piłsudskiego w Warszawie niemiecki prezydent Frank-Walter Steinmeier, który uczestniczył w obchodach 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

 • Frank-Walter Steinmeier na audiencji u papieża Franciszka

  Papież Franciszek przyjął w poniedziałek na audiencji prezydenta Niemiec Franka-Waltera Steinmeiera. Wśród tematów rozmów szefa państwa z papieżem i jego współpracownikami była kwestia migrantów i ich przyjmowania oraz solidarności - ogłosił Watykan.

 • Niemcy: Frank-Walter Steinmeier symbolicznie przejął prezydenturę

  ...​W rezydencji prezydenta Niemiec, berlińskim pałacu Bellevue, Joachim Gauck symbolicznie przekazał najwyższy urząd w państwie Frankowi-Walterowi Steinmeierowi. Kadencja Gaucka upłynęła w sobotę o północy. W środę Steinmeier zostanie zaprzysiężony jako prezydent przed obu izbami niemieckiego parlamentu.

 • Frank-Walter Steinmeier: Musimy walczyć o Europę

  Minister spraw zagranicznych Niemiec Frank-Walter Steinmeier powiedział w sobotę, otwierając drugi dzień obrad 52. Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa, że 25 lat po zakończeniu zimnej wojny do Europy powrócił problem wojny i pokoju.

 • Frank-Walter Steinmeier: Europa i Rosja oddalają się od siebie

  Prezydent Niemiec Frank-Walter Steinmeier w wywiadzie dla "Frankfurter Allgemeine Zeitung" powiedział w piątek, że od początku ubiegłej dekady Europa i Rosja oddalają się od siebie, a Moskwa umacnia swoją tożsamość podkreślając różnice wobec Zachodu.

Zdjęcia na temat: walter
Wideo na temat: walter